Sandalye fiyatlari

        Tasarım dünyasında hayal gücünün ve teknolojinin çok geliştiği günümüzde farklı teknolojiler ve farklı hammaddeler kullanılarak sandalye üretilmektedir. Rekabetin oldukça fazla olduğu sektörde sandalye fiyatları kullanılan malzemenin değeriyle orantılı olarak değişmektedir. Rahat, modern, şık ve yenilikçi sandalye üretmeyi hedefleyen tedarikçiler sandalye fiyatları konusundada birbirleriyle yarış içerisindedirler. Bu nedenle çok farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Üretimde kullanılan teknoloji sandalye fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Örneğin aynı sandalyeyi bilgisayar destekli entegre tesislerde seri üretim yapmakla, küçük atölyelerde tamamen el emeği kullanılarak üretmek adetle alakalı işçilik ve sabit maliyetleri etkileyeceği için sandalye fiyatları değişim göstermektedir.

        sertthonet in ürettiği  sandalyelerin bazılarının fiyatları altta yer almaktadır. Tamamını görmek için ürünlerimiz bölümünü ziyaret ediniz.

        Giydirme Sandalye Fiyatları :

   Giydirme sandalye fiyatları kullanılan kumaşın derinin iskeletin kalitesine göre değişmekte olup 29.00 lira ile 85.00 lira arasında değişmektedir.

 

 

         

 

        Monoblok Giydirme Sandalye Fiyatları :

    Bu sandalye de oturak ve sırtta tek parça şekillendirilmiş monoblok plaka kullanılmış olup, ayak kısmıda çok kaliteli sağlam cilalı masif kayın ağacından üretilmiş son derece sağlam, garantili bir ürünümüzdür.

 

 

       

 

        Papel Tonet Sandalye Fiyatları :

    Bu sandalye modeli keyif alarak (aylık 5000 adet) seri ürettiğimiz ekonomik, sağlam, modern her mekana uygun en çok tercih edilen modellerimizdendir.


��erik Rss - Haberler Rss
Tasar�m ve Programlama: Omnportal