ÜRÜNLER

TONET TABURE

TONET TABURE


Açıklama


İncelediğiniz stc-1b kodlu tonet tabure modeli 1830 yılında michael thonet tarafindan tasarlanmış ve üretilmiştir. Ticari işletmeler tarafından çok tercih edilen oldukça başarılı bir üründür. dekorasyonunuza uyum sağlayacak şekilde, farklı renklerde boyanabilir cafe, restoran gibi yoğun kullanım alanları için son derece sağlam ve ergonomiktir. Tamamen gürgen ağacından buharda yumuşatılarak şekillendirme tekniği ile orijinaline uygun olarak üretilmektedir. Kumaş yada deri Döşemeli seçeneği mevcuttur. Ürettiğimiz tüm sandalyeler iki yıl garantilidir.


stp28 ÜRÜN KODLU TONET SANDALYE HANGİ MALZEMELERDEN ÜRETİLMİŞTİR- İskelette 28mm profil kullanılmıştır.-Fırın  boya ile boyanmıştır.-Sandalyenin demonte bir aksamı yoktur.
ÖLÇÜLERİ
Oturma Genişliği = 43 cm


Oturma Derinliği = 42 cm


Oturma Yüksekliği = 47 cm


Sırt Genişliği = 47 cm


Yerden Sırt Yüksekliği = 115 cmCİLA RENK SEÇENEKLERİ 


NOT. Ürünlerimiz parça halinde stoklu olup montaj ve cila aşamasından sonra yoğunluğa göre ortalama 1-2 hafta içerisinde sevk edilmektedir.Fiyatlarımıza %8 kdv dahil değildir.Fiyatlarımız esenler istanbul teslimi olup nakliye ücreti alıcıya aittir. Şehir dışına sevkiyat ambarlar ile sağlamakta organizasyonu firmamız tarafından yapılmaktadır.Minimum sipariş miktarı 30 adettir.Firmamız Dünyanın heryerine ihracat yapmaktadır.Yurt dışı ihracatlar için ortalama transport maliyeti konusunda bilgi destek verilmektedir.